Kontakt

Agnieszka Jarosińska

tel.: 501-350-234

Tomasz Falczewski

tel.: 512-328-668

O nas

Agnieszka Jarosińska

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, na kierunku Ochrona Środowiska, gdzie zdobyła również tytuł inżyniera.

Przez okres 4 miesięcy uczestniczyła w programie Work&Travel, pracując
w najstarszym Parku Narodowym – Yellowstone. Podczas studiów odbyła praktyki w Chojnowskim Parku Krajobrazowym, a także wolontariat w Poleskim Parku Narodowym. Ukończyła kurs „Audytor wewnętrzny Zintegrowanych Systemów Zarządzania ISO 9001, ISO 14001, PN-N/OHSAS 18001.

Rolnictwo od zawsze towarzyszyło jej w życiu – urodzona i wychowana na wsi, gdzie rodzice prowadzą gospodarstwo ogrodnicze borówki amerykańskiej. Z bliska obserwuje zmieniające się trendy w rolnictwie,
a także rodzące się potrzeby, mające na celu wprowadzenie nowoczesnych i efektywnych metod produkcji rolnej.

W firmie Zielono Mi s.c. zajmuje się doradztwem do spraw związanych z dotacjami PROW,
a także decyzjami środowiskowymi i edukacją ekologiczną.

Jej pasja to podróże przyrodnicze, przede wszystkim po parkach narodowych, a także tematyka związana ze zdrowym trybem życia.

Agnieszka Jarośińska

Tomasz Falczewski

Absolwent kierunku Ochrona Środowiska w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Ukończył studia podyplomowe BHP i Ergonomia na Politechnice Łódzkiej. Audytor wewnętrzny systemów zarządzania BHP wg PN-N-18001, dwukrotnie przeszedł kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Od 2010 roku doradza w sprawach ochrony środowiska i rozwoju w Stacji Demontażu Pojazdów FAGEN.
W 2013 roku po zakończeniu studiów wyjechał do USA w ramach programu Work&Travel. W latach 2014 i 2015 pracował w dwóch firmach zajmujących się ochroną środowiska na terenie całej Polski.

W spółce Zielono Mi odpowiada za sprawy związane z odpadami, nadzorami przyrodniczymi, inwentaryzacjami oraz wyliczeniami dotyczącymi uzyskania dotacji PROW 2014-2020. Ponadto odpowiada za dotacje unijne i krajowe z dziedziny ochrony środowiska.

Czas wolny spędza na szlakach turystycznych w parkach narodowych lub uczestniczy w rajdach samochodowych jako członek Automobilklubu Polski.

Tomasz

Od 2016 roku Firma Zielono Mi s.c. jest właścicielem marki PrzetworyzBorówki.pl:

dobra-elipsa2-kopiowanie

Copyright by www.adresstrony.d4u.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.